دوره های Pre-IELTS

IELTS - IELTS در اصفهان - کلاس آیلتس - دوره های آمادگی آیلتس اصفهان - Pre-IELTS
آمادگی آیلتس

دوره های آمادگی Pre-IELTS

برای آنکه بتوانیم با دوره های آمادگی Pre-IELTS آشنا شویم، ابتدا باید یک پیش زمینه کلی نسبت به اصل آزمون آیلتس داشته باشیم. همانطور که احتمالا می دانید، آزمون آیلتس یکی از معتبرترین روش های سنجش توانایی یک فرد در بکار گیری زبان انگلیسی می باشد. نام این آزمون از حروف ابتدایی International English Language Testing System برگرفته شده است و توسط دانشگاه کمبریج و British Council  برگزار می گردد.

اکثریت قریب به اتفاق متقاضیان مهاجرت به اروپا، کانادا، استرالیا و در برخی موارد امریکا نیازمند یک نمره یا به اصطلاح صحیح تر band score قابل قبول می باشند. این نمره از طریق سنجش چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت شنیداری (Listening)، مهارت خواندن (Reading)، مهارت نوشتن (Writing) و مهارت گفتاری (Speaking) به دست می آید. سوالات این آزمون به نحوی طراحی شده اند که نمایان کننده توانایی فرد در گذراندن امور روزمره همچنین قابلیت های وی در استفاده از زبان در مواردی است که ممکن است فرد در یک کشور انگلیسی زبان با آنها مواجه گردد.

شرکت در آزمون 

برای شرکت در این آزمون افراد باید سطح زبانی قابل قبولی داشته باشند. آنهایی که در دوره های ترمیک موسسات شرکت کرده باشند یا رشته دانشگاهیشان زبان بوده است می توانند با شرکت در دوره های چهارمهارت اصلی به نمره مورد نیاز خود دست یابند. ولی برای آن دسته از افرادی که سطح زبانی آنها برای شرکت در آزمون مناسب نیست و داشتن یک نمره آیلتس برایشان الزامی است، دوره های Pre-IELTS طراحی شده است.

دوره های Pre-IELTS

در این دوره ها فرد با آشنایی با زبان انگلیسی تلاش در بهبود توان استفاده از زبان در شرایط گوناگون می کند. سپس با قواعد گرامری و لغات گوناگون و متنوع آشنا می شود و تلاش برای بالا بردن سطح زبانی خود در راستای شرکت در آزمون آیلتس انجام می دهد. این دوره ها خصوصا برای آمادگی آزمون برگزار می شود و هدف کلی دوره های Pre-IELTS آماده سازی فرد از لحاظ زبانی و ذهنی برای شرکت در آزمون آیلتس می باشد.

سایت زبانگرد با همکاری آموزشگاه زبان بهین دانش دوره های Pre-IELTS را به صورت عمومی و خصوصی برگزار میکند.جهت ثبت نام کلاس خصوصی آیلتس اصفهان کلیک کنید .

 

فوریه 28, 2018

0 پاسخ به "دوره های Pre-IELTS"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس:

  • آدرس آموزشگاه:
  • اصفهان – شهر ابریشم – بلوار الغدیر- 500 متر بعد از چهارراه گلزار – آموزشگاه زبان بهین دانش
  • شماره های تماس:
  • 031-3744-5003
  • 031-3744-5001
تمامی حقوق برای زبانگرد محفوظ است.
X