دوره های آمادگی IELTS

[av_section min_height=’custom’ min_height_px=’300px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=’http://behindanesh.asreasia.ir/wp-content/uploads/2017/12/aca2.jpg’ attachment=’285′ attachment_size=’full’ attach=’parallax’ position=’top center’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′ custom_class=”][/av_section] [av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’default’ shadow=’no-shadow’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=’scroll’ bottom_border_style=’scroll’ scroll_down=” id=” color=’main_color’ custom_bg=” src=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ video_mobile_disabled=” overlay_enable=” overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′] [av_heading tag=’h3′ padding=’10’ heading=’دوره های آمادگی IELTS’ color=” style=” custom_font=” size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” admin_preview_bg=”][/av_heading] [av_textblock size=” font_color=” color=” custom_class=” admin_preview_bg=”]
[/av_textblock] [av_textblock size=” font_color=” color=” custom_class=” admin_preview_bg=”]

آزمون IELTS یکی از معتبرترین روش های سنجش سطح زبان اشخاص در سرتاسر دنیا می باشد. همه ساله تعداد بسیاری از افراد در جای تا جای دنیا بنا به دلایل مختلف متقاضی شرکت در این آزمون می باشند. نام این آزمون، IELTS، از حروف اول International English Language Testing System برگرفته شده است که توسط دانشگاه کمبریج و British Council طراحی و برگزار می شود. این آزمون به ویژه برای متقاضیان مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان مفید می باشد. همچنین دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های انگلیسی زبان را داشته باشند نیز باید نمره قابل قبولی در این آزمون به دست آورند. این آزمون در دو نوع General Training و Academic برگزار می شود که در ادامه به تفاوت آنها خواهیم پرداخت.

بخش General Training در آزمون IELTS اغلب برای امور مهاجرتی و کاری کاربرد دارد و بخش Academic این آزمون معمولا برای علاقه مندان به ادامه تحصیل استفاده می شود. تفاوت این دو بخش در IELTS در قسمت خواندن و نوشتن است و بخش های شنیداری و گفتاری در هر دو آزمون مشابه است. در بخش خواندن نوع Academic، آزمون دهنده باید 3 متن نسبتا طولانی که عمدتا از مجلات و مقالات و کتب آموزشی برگرفته شده اند را خوانده و به 40 سوال مربوط به آنها پاسخ دهد و در بخش نوشتاری هم برای تمرین اول باید یک نمودار یا جدول را شرح دهد . بخش دوم یک سوال است که آزمون دهنده باید با ارائه نظرات شخصی و سنجش دیگر عوامل بدان پاسخ دهد. در نوع General Training اما بخش خواندن از روزنامه ها و برگه های تبلیغاتی و بروشورها و متون مشابه گرفته شده، ولی تعداد سوالات همان 40 عدد است. تعداد این متون 6 عدد است. سوال اول بخش نوشتاری هم نوشتن یک نامه است. بخش دوم تقریبا شبیه نوع Academic می باشد، منتها محدود تر.

سیستم نمره دهی آزمون IELTS به این صورت است که کمینه نمره 0 و بیشینه نمره 9 می باشد و اختلاف نمرات 0.5 می باشد. طبیعتا هر نمره تفسیر مخصوص به خود را دارد. جالب است بدانید که نمره 0 فقط به کسانی داده می شود که بر سر جلسه آزمون حضور نیابند . نمره 1 یعنی فرد نمی توانند فراتر از چندکلمه مختصر به زبان انگلیسی بیان کرده و در مقابل، نمره 9 یعنی فرد می تواند زبان انگلیسی را همچون زبان مادری خود به کار گیرد. به طور معمول برای امور مهاجرتی، بسته به امتیاز فرد، نمره 5 الی 6 و در امور دانشگاهی نمره 6 الی 7 از فرد خواسته می شود. گفتنی است که همیشه اینطور نیست و ممکن است در شرایط مختلف نمره مورد نیاز کمتر یا بیشتر هم بشود.

زبانگرد با همکاری آموزشگاه زبان بهین دانش دوره های آمادگی آزمون IELTS را برگزار میکند. این دوره ها در دو سطح برای متقاضیان ارائه می شود. سطح اول برای افرادی است که سطح زبانشان برای شرکت این دوره ها متناسب است و به بیشینه نمره 7 احتیاج دارند. سطح دوم نیز برای آن دسته از افرادی است که به نمره 7 بسنده نکرده و به نمره بالاتر از 7 چشم دوخته اند. در جدول ذیل برنامه زمانی دوره ها جهت ثبت نام آورده شده است.

درصورت نیاز به مشاوره یا داشتن سوالات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.

جهت ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس اصفهان کلیک کنید .

ترم نام دوره تاریخ شروع تاریخ پایان روز کلاس ساعت شهریه ظرفیت وضعیت
1 IELTS 1 96/09/01 96/11/18 شنبه و چهارشنبه 15:00 6000000 تکمیل پایان یافته
1 IELTS 1 96/11/25 97/02/15 شنبه و چهارشنبه 18:15 6000000 تکمیل در حال اجرا
1 IELTS 1 97/02/31 97/04/23 روزهای زوج 15:00 6000000 12 ثبت نام
1 IELTS 1 97/03/01 97/04/19 روزهای فرد 15:00 6000000 12 ثبت نام
[/av_textblock] [av_textblock size=” font_color=” color=” custom_class=” admin_preview_bg=”] لینک های مرتبط:

دوره های Pre-IELTS

دوره های گفتاری

دوره های نوشتاری

دوره های شنیداری

دوره های خواندن
[/av_textblock] [/av_section]

تمامی حقوق برای زبانگرد محفوظ است.
X