دوره های General TTC

زمانی که شما برای تدریس زبان انگلیسی به یک موسسه می روید ، از شما پرسیده می شود که آیا در دوره های TTC شرکت کرده اید یا خیر . ما در ابتدای این معرفی ، این سوال و چند سوال دیگر که ممکن است سوالات شما نیز باشد پرسیده و به پاسخ آنها می پردازیم.

  1. TTC مخفف چه کلماتی است؟
  2. TTC چیست؟
  3. چرا باید TTC بگذرانیم؟
  4. مدرک TTC چقدر اعتبار دارد؟
  5. چه چیزهایی در دوره های TTC آموزش داده می شود؟

کلمه TTC از حروف اول عبارت Teacher Training Course گرفته شده است و به معنای دوره های تربیت معلم می باشد. این دوره ها برای آموزش اصول اولیه تدریس به متقاضیان تدریس زبان های خارجه طراحی شده است و در آن اصول و نظریه های جهانی تدریس و یا اصول و قواعد تدریس در یک موسسه خاص تمرین می شود.

در مورد گزینه دوم، یعنی دوره هایی که در آن اصول و قواعد تدریس در یک موسسه خاص تمرین می شود، داشتن مدرک TTC صرفا برای کار کردن در آن موسسه به شما کمک میکند و اعتبار دیگری ندارد. به علاوه ممکن است این اصول با متدهای مدرن و جدید آموزشی سازگاری نداشته باشد. ولی درمورد گزینه اول، یعنی آموزش اصول و قواعد جهانی تدریس، شما می توانید با آموخته های خود در طی این دوره ها در سراسر ایران به تدریس بپردازید چراکه شما بر اساس اصول و نظریه ها و به صورت حرفه ای تدریس می کنید و کسی نمی خواهد چنین مدرسی را از دست بدهد.

آموزشگاه زبان بهین دانش با در اختیار داشتن تیم پرتجربه و با مهارت های عالی اقدام به برگزاری دوره های تربیت مدرس (TTC) کرده است و به تمامی علاقه مندان به تدریس زبان های خارجه پیشنهاد شرکت در این دوره ها را می دهد. در ضمن، افرادی که در حال حاضر مشغول به تدریس بوده و خواهان بهبود توانایی های خود در این زمینه هستند نیز می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

دوره های تریبت مدرس
آموزش زبان انگلیسی

دوره General TTC به نوعی برگرفته از روال دوره TESOL Core Certificate Program بوده و محتوای این دوره نیز با توجه به شرایط تدریس زبان در ایران برای شما عزیزان طراحی شده است. در این دوره متقاضیان در ابتدا با اصول و نظریه های آموزش زبان دوم (SLA) آشنا شده و سپس فواید و نقاط ضعف هرمورد بررسی خواهد شد. در ادامه با توجه به این نظریات، تکنیک هایی معرفی خواهد شد و متقاضیان در ادامه آن تکنیک ها را بهبود بخشیده و در مورد نحوه اجرای آن توضیحاتی خواهند داد. در نهایت نیز، این آموخته ها به مرحله اجرا خواهد رسید.

آموزشگاه بهین دانش برگزار کننده دوره ttc اصفهان میباشد جهت ثبت نام میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کرده و یا به آموزشگاه زبان بهین دانش مراجعه نمایید.

ترم نام دوره تاریخ شروع تاریخ پایان روز کلاس ساعت شهریه ظرفیت وضعیت
1 General TTC 1396/3/20 1396/4/30 فرد 8:00 300000 تکمیل تشکیل شده
2 General TTC 1396/5/20 1396/6/30 زوج 8:00 300000 تکمیل تشکیل شده
3 General TTC 1396/8/20 1396/9/10 فرد 8:00 300000 تکمیل پایان یافته
4 General TTC 1397/1/20 1396/3/31 فرد 8:00 300000 12 ثبت نام
مارس 10, 2018

0 پاسخ به "دوره های General TTC"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای زبانگرد محفوظ است.
X