کلاس خصوصی

زبان انگلیسی همواره بیشترین تعداد مخاطبین را برای یادگیری داشته و در اکثر موارد پرکاربردترین زبان به حساب می آید. افرادی که خواهان یادگیری زبان انگلیسی هستند گستره فوق العاده بزرگی را تشکیل می دهند. از جمله دلایل افراد برای یادگیری زبان انگلیسی می توان به کنکور، دروس دانشگاهی، سفر، مناسبات شغلی، ترجمه، مطالعات بین المللی، تجارت، امور کامپیوتری، طراحی وبسایت، تماشا و بررسی فیلم ها، مطالعه ادبیات، و هزاران دلیل دیگر نام برد. ما افتخار آن را داریم که با اساتید رشته های مختلف و البته مسلط به زبان انگلیسی همکاری میکنیم. از میان این اساتید میتوان به متخصصین رشته زبان انگلیسی، متخصصین رشته کامپیوتر، برق، متالوژی، بیولوژی، مدیریت، طراحی، انیمیشن، مکانیک، کشاورزی، گرافیک، حسابداری، حقوق، جهانگردی، بازاریابی و غیره اشاره کرد.

مسلم است که چنانچه فردی با استاد متخصص رشته خود بخواهد کار کند نتیجه کار بسیار قابل قبول تر خواهد بود. ما به شما این امکان را می دهیم تا با اعلام نیازهایتان، با بهترین و مناسب ترین استاد در رشته خود کار کنید. همچنین این تعدد انتخاب به شما این امکان را میدهد تا بتوانید در روز و ساعتی که تمایل دارید کلاس ها برگزار شوند.

یکی دیگر از دلایلی که یک فرد نیاز به یادگیری زبان انگلیسی را حس می کند، مهاجرت به دلایل مختلف است. معمولا هرکجا که کلمه مهاجرت به کار برده می شود، یکی از اولین موضوعاتی که به ذهن ما میرسد آزمون اثبات دانش زبانی است. از معروف ترین این آزمون ها IELTS و TOEFL می باشند. این آزمون ها از معروف ترین و استانداردترین آزمون های زبان سراسر دنیا به شمار می روند. ما در این مرکز با همکاری با اساتید پیشتاز و ممتاز در این دو رشته، به شما کمک میکنیم که به نمره دلخواه خود در این آزمون برسید. همچنین درصورت لزوم، دوره های پیش نیاز این آزمون ها نیز به صورت خصوصی برای شما برگزار میگردد. اساتیدی که ما به شما معرفی میکنیم همگی دارای نمره میانگین 8 به بالا بوده و با سابقه تدریس بالایی که دارند، میتوانند شما را در رسیدن به این امر یاری کنند. جهت ثبت نام در کلاس خصوصی آیلتس اصفهان کلیک کنید .

ما همچنین به شما گزینه های دیگری از جمله آزمون های GRE، PET، KET، SAT را نیز معرفی خواهیم کرد.

برای آن دسته از افرادی که خواهان ادامه تحصیلات خود در مقطع دکتری در داخل کشور هستند نیز دوره های آمادگی آزمون های MSRT و PET و TOLIMO ارائه میشوند. این دوره ها بسته به سطح متقاضی دارای تعداد جلسات متفاوت می باشد.

انتخاب استاد به این صورت است که شما فرم درخواست استاد را که در زیر آورده شده است پر میکنید و برای ما ارسال می نمایید. سپس ما بنا بر درخواست شما، بهترین استاد یا استادها را به شما معرفی نموده و شما از بین آنها انتخاب خواهید کرد. در فرم انتخاب استاد شما باید بخشی را تحت عنوان دلیل یادگیری زبان عربی انتخاب کنید. در این بخش شما چند گزینه در اختیار دارید که باید اولویت بندی هرکدام را در باکس روبروی آن به صورت اعداد 1 تا 5 بنویسید. عدد 1 یعنی اولین اولویت و عدد 5 یعنی آخرین اولویت. چنانچه اولویت های شما ذکر نشده بود، شما میتوانید آنها را در زیر گزینه ها به ترتیب از اولین تا آخرین اولویت بنویسید. در نهایت، کارشناسان ما با بررسی اطلاعات و درخواست شما با شما تماس گرفته و گزینه های پیش روی شما را با شما مطرح خواهند کرد و شما انتخاب کرده و کلاس ها را شروع میکنید.

مارس 6, 2018

0 پاسخ به "کلاس خصوصی"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای زبانگرد محفوظ است.
X