کلاس خصوصی

کلاس خصوصی زبان عربی اصفهان

زبان عربی یکی از مهم ترین زبان های دنیا بوده و برای ما مسلمانان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همچنین این زبان از پرگوینده ترین زبان های دنیا بوده و جزو 5 زبان صدر این جدول به شمار می آید. به علاوه اینکه یکی از 6 زبان رسمی سازمان ملل متحد نیز می باشد. زبان عربی در کشورهای عربستان، عراق، امارات، کویت، الجزایر و 21 کشور دیگر به عنوان زبان رسمی شناخته می شود.

زبانگرد اولین و بهترین برگزار کننده دوره های آموزش زبان عربی اصفهان به صورت حضوری و آنلاین می باشد. این دوره ها برای تمامی سطوح زبان عربی، از مقدماتی تا پیشرفته، برگزار می شود. تلاش زبانگرد بر این است که نیاز تمامی مخاطبین برآورده شود. ما برای شما کلاس های خصوصی در منزل، در آموزشگاه، با استاد آقا و یا استاد خانم، تک نفره و یا نیمه خصوصی برگزار میکنیم. طبیعی است که هزینه دوره بستگی به نوع آن داشته و مطابق با آن متغیر است. اساتید زبان عربی ما می توانند شما را برای سفر به کشورهای عربی زبان، شرکت در آزمون کنکور سراسری، شرکت در آزمون وکالت، تحصیل در کشورهای عربی زبان، خواندن و درک مطلب متون عربی و غیره آماده کنند.

انتخاب استاد به این صورت است که شما فرم درخواست استاد را که در زیر آورده شده است پر میکنید و برای ما ارسال می نمایید. سپس ما بنا بر درخواست شما، بهترین استاد یا استادها را به شما معرفی نموده و شما از بین آنها انتخاب خواهید کرد. در فرم انتخاب استاد شما باید بخشی را تحت عنوان دلیل یادگیری زبان عربی انتخاب کنید. در این بخش شما چند گزینه در اختیار دارید که باید اولویت بندی هرکدام را در باکس روبروی آن به صورت اعداد 1 تا 5 بنویسید. عدد 1 یعنی اولین اولویت و عدد 5 یعنی آخرین اولویت. چنانچه اولویت های شما ذکر نشده بود، شما میتوانید آنها را در زیر گزینه ها به ترتیب از اولین تا آخرین اولویت بنویسید. در نهایت، کارشناسان ما با بررسی اطلاعات و درخواست شما با شما تماس گرفته و گزینه های پیش روی شما را با شما مطرح خواهند کرد و شما انتخاب کرده و کلاس ها را شروع میکنید.

 

مارس 27, 2018

0 پاسخ به "کلاس خصوصی"

ارسال یک پیغام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای زبانگرد محفوظ است.
X